آنلی Anly

آنلی
آنلی

شرکت آنلی

کمپانی ANLY تایوان در ژانویه 1971 تاسیس گردیده است. این کمپانی با بیش از 30 سال حمایت و پشتیبانی از جانب مشتریان خود و فداکاری و مسئولیت پذیری پرسنل آن توانسته است جایگاه ممتاز و ویژه ای را در صنعت کسب نماید.

به دلیل گسترش شبکه فروش این کمپانی اقدام به تاسیس 4 شعبه در کشور های تایوان، هنگ کنگ و مالزی نموده است.

شعبه های مذکور در:

شهر نای چونگ، کشور تایوان از سال 1981

شهر کوئوشینگ، کشور تایوان از سال 1985

شهر کولون، کشور هنگ کنگ از سال 1988

شهر کوالالامپور، کشور مالزی از سال 1989

کمپانی ANLY برای برداشتن گام های بلند و موفقیت آمیز در سال های اخیر توانسته است ضمن ثبت بین المللی چندین اختراع (Patent) با اخذ گواهی های استاندارد اتحادیه اروپا (CE) در سازمان های ایمنی محصولات آمریکا (UL) و کانادا (C-CL) محصولات خود را در قاره اروپا و کشور های آمریکا و کانادا وارد نموده و این محصولات در این کشور ها به رسمیت شناخته می شوند.

در سال 1993 سازمان آموزش های حرفه ای بین المللی (ITVO) محصولات این کمپانی را به عنوان تجهیزات رسمی در مسابقات کسب مهارت جهانی انتخاب نموده است. همچنین کمپانی ANLY در سال 2002 میلادی موفق به اخذ جایزه وجود 2000، ISO 9001 در کمپانی گردیده است که از این بابت کمپانی توانست قابلیت اعتماد به محصولات را برای مشتری عرضه نماید.

کمپانی ANLY در سال های اخیر  توانسته است همکاری نزدیکی با دیگر کشور های خوشنام در سطح بین المللی نظیر شرکت های هیتاچی، تاتونگ و … داشته باشد. شعبه اصلی کمپانی در شهر تایپه کشور تایوان بوده و این شعبه مشتمل بر واحد تحقیق و توسعه (R&D)، ساختمان تولید،مرکز کنترل کیفیت، مدیریت های بازرگانی، فروش داخلی و فروش خارجی (بین المللی) می باشد.

در راستای بهینه سازی خدمات ارائه شده به بخش صنعت، عمده ترین فعالیت کمپانی توسعه و تنوع بخشیدن به رنج محصولات تولیدی در کمپانی می باشد. همچنین کمپانی با به خدمت گرفتن آخرین تکنولوژی های لحاظ شده در اتوماسیون ساخت و تولید این اطمینان را به مشتری گرانقدر و با ارزش خود می دهد که بهترین کیفیت در تولید و بهترین سرویس در اختیار آنان قرار گیرد.

مرکزتوزیع رسمی : درخشش الکتریک بین الملل

تهران خيابان سعدی شماره 250                        

تلفن: 77687260